Antifrizas „DAC G12 OAT Long life“

Šiuolaikiškas, ilgaamžis aušinimo skystis, skirtas lengvųjų ir krovininių automobilių, autobusų variklių aušinimui. DAC G12 OAT yra pagamintas pagal OAT (organic additive technology) technologiją; jame nėra boratų, fosfatų, silikatų, aminų, nitritų ar nitratų (NAP Free). Tinka naudoti tiek benzininiuose, tiek dyzeliniuose varikliuose ištisus metus.

„DAC OAT Longlife” – kas tai?

Daugelis iš mūsų vairuojame automobilį, bet net nesusimąstome, kiek jame yra įvairiausių skysčių, kurie tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nesvarbūs. Tačiau, toli gražu, taip nėra. Kiekvienas techninis skystis automobilyje atlieka labai svarbią ir tik jam priskirtą funkciją. Eiliniam vairuotojui būtų labai sunku susigaudyti, kokį aušinimo skystį ar stiklų ploviklį rinktis, todėl „Danushis Chemicals” sukūrė DAC. DAC – tai aukštos kokybės produktai, skirti automobilio priežiūrai, tiek profesionalams, tiek ir paprastam vairuotojui.

Kiekvienas DAC produktas nueina ilgą kelią nuo idėjos iki to momento, kai Jūs jį įsigyjate parduotuvėje. Šiame straipsnyje mes papasakosime, kaip sukuriamas ir gaminamas vienas iš populiariausių aušinimo skysčių Lietuvoje – „DAC OAT Longlife”.

Pagrindinis tikslas buvo pagaminti tokį aušinimo skystį, kurio nereikėtų keisti mažiausiai 5 metus. Iki šiol įprasti aušinimo skysčiai tarnaudavo ne ilgiau kaip dvejus metus arba tol, kol automobilis nuvažiuodavo 100 000 km. Pagaminus ilgaamžiškesnį skystį, galima būtų sumažinti skysčio keitimo intervalą iki trijų kartų ir taip apsaugoti aplinką nuo užterštumo, pagerinti variklio aušinimą ir tuo pačiu sumažinti kuro sunaudojimą.

DAC specialistai sukūrė aušinimo skystį, kurio virimo temperatūra net 120oC, tarnavimo laikas – 5 metai arba 200 000 km. Aušinimo skystis buvo pavadintas „DAC OAT Longlife”. OAT (Organic Additive Technology) – tai pažangi technologija, kuri leidžia variklį aušinti, esant ypatingai aukštai temperatūrai, apsaugoti jį nuo korozijos. Ši skystis priskiriamas longlife – ilgaamžių skysčių, tipui. Aušinimo skystis pasižymi dar ir išskirtinai žema kristalizacijos temperatūra – -40oC.

Sukūrus „DAC OAT Longlife”, buvo gauta užsakymų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio automobilių gamintojų, todėl reikėjo didelio kiekio švaraus vandens, kuriame nebūtų nei natrio, nei kalio druskų. Problema buvo išspręsta ėmus naudoti itin našią trijų pakopų vandens valymo įrangą, o tam, kad pavyktų patenkinti išaugusią „DAC OAT Longlife” paklausą, buvo sumontuota moderniausia Baltijos šalyse automatinė išpilstymo linija. Todėl šiandien rinkdamiesi aušinimo skystį, galite būti ramūs – „DAC OAT Longlife” puikiai tiks ir Jūsų automobiliui.

    TURITE KLAUSIMŲ APIE PRODUKTĄ?

    Mūsų komanda mielai atsakys į jūsų klausimus