DAC Hibridinė keraminė danga 0,5l

SiO2 nano technologija

Paskirtis: paryškina automobilio spalvą, suteikia dangai blizgesį, švelnumą, ilgai išliekančias hidrofobines savybes, suteikia apsaugą nuo UV spindulių. Padengus šia danga, automobilį lengviau nuplausite. Tinkama naudoti dažytiems automobilio paviršiams, stiklams, žibintams, plastikinėms detalėms.

Naudojimas: užpurkškite ant švaraus automobilio paviršiaus (automobilio durelėms du-trys purškimai), mikrošluostės pagalba tolygiai paskirstykite keraminę dangą, venkite perdozavimo. Apverskite mikrošluostę ir nublizginkite paviršių. Po padengimo 12 valandų saugokite paviršių nuo drėgmės. Dirbkite pavėsyje. Nenaudokite ant įkaitusių paviršių.

KAIP NUVALYTI VABZDŽIUS?

Turbūt daugelis esate susidūrę su problema, kai po ilgesnės kelionės automobilis būna aplipęs vabzdžių liekanomis. Tai ne tik atrodo neestetiškai, bet ir gadina automobilio dangą, pablogina matomumą. Kai išbandomos visos po ranka esančios priemonės, o nešvarumai neišnyksta, kyla klausimas – kaip visa tai nuvalyti?

DAC siūlo puikų sprendimą – „DAC bug and Tar remover”. Šio valiklio sudėtyje nėra šarmų, todėl, skirtingai nuo kitų valiklių, jis negadina automobilio dangos. DAC – tai puikiai parinktų aktyvių medžiagų kompleksas, kuris naikina ne tik riebalus, bet ir baltymus, o tai labai svarbu, nes vabzdžiai sudaryti būtent iš baltymų. Jei galite rinktis – rinkitės DAC.

    TURITE KLAUSIMŲ APIE PRODUKTĄ?

    Mūsų komanda mielai atsakys į jūsų klausimus