Ledo tirpiklis „DAC Ice Breaker” stiklui ir veidrodžiams 05l

Greita ir efektyvi formulė greitai pašalina ledą ir šerkšną Veiksmingas iki -96 oC Apsaugo nuo pakartotinio užšalimo Gaivaus kvapo Ledo tirpiklis „ICE BREAKER” yra specialiai sukurtas veiksmingai ir greitai tirpdyti ledą ir šerkšną. „ICE BREAKER” sudėtyje nėra agresyvių medžiagų, todėl jis nekenkia chromuotoms, plastikinėms, guminėms automobilio detalėms ar specialioms stiklo dangoms. „ICE BREAKER” yra malonaus kvapo. Naudojimas: įjunkite automobilio variklį, nuvalykite sniegą, įjungite salono šildymą, šilumos srautą nukreipiant į langus; užpurkškite „ICE BREAKER” ant apledėjusio automobilio stiklo. Purkšti pradėkite nuo viršaus; ledo likučius pašalinkite grandikliu, stiklus nusausinkite servėtele.

KAIP NUVALYTI VABZDŽIUS?

Turbūt daugelis esate susidūrę su problema, kai po ilgesnės kelionės automobilis būna aplipęs vabzdžių liekanomis. Tai ne tik atrodo neestetiškai, bet ir gadina automobilio dangą, pablogina matomumą. Kai išbandomos visos po ranka esančios priemonės, o nešvarumai neišnyksta, kyla klausimas – kaip visa tai nuvalyti?

DAC siūlo puikų sprendimą – „DAC bug and Tar remover”. Šio valiklio sudėtyje nėra šarmų, todėl, skirtingai nuo kitų valiklių, jis negadina automobilio dangos. DAC – tai puikiai parinktų aktyvių medžiagų kompleksas, kuris naikina ne tik riebalus, bet ir baltymus, o tai labai svarbu, nes vabzdžiai sudaryti būtent iš baltymų. Jei galite rinktis – rinkitės DAC.

    TURITE KLAUSIMŲ APIE PRODUKTĄ?

    Mūsų komanda mielai atsakys į jūsų klausimus