DAC Stiklų ploviklis -25C

Apsaugo nuo kalkėjimo Tinka vėduokliniams purkštukams Puikiai valo kelio nešvarumus Šalina vabzdžių liekanas Minkština valytuvų gumeles Laimo kvapo. Gaivaus kvapo stiklų ploviklis yra skirtas automobilių stiklų valymui. Naujos formulės dėka jis ant stiklo sukuria nematomą plėvelę, nuo kurios tokie teršalai, kaip kelio purvas, druska ar vabzdžių liekanos, vėliau yra lengvai nuvalomi. Ploviklio sudėtyje nėra agresyvių medžiagų, todėl jis nekenkia chromuotoms, plastikinėms ar guminėms automobilio detalėms. Tinka naudoti tiek žiemą, tiek ir vasarą. Naudoti vadovaujantis automobilio naudojimo instrukcija. Pilti į automobilio stiklų plovimo indelį. Kristalizacijos pradžios temperatūra ne aukštesnė kaip -25 oC.

VISADA ŠVARUS STIKLASI
Pro automobilio stiklus vairuotojas gauna apie 95% jį supančios informacijos. Todėl tinkamas stiklų ploviklio pasirinkimas yra tiesiogiai susijęs su saugumu kelyje.

Šiuolaikiniuose automobiliuose sumontuotos sudėtingos stiklų apiplovimo sistemos, kurias nesunkiai galima sugadinti, naudojant prastą stiklų ploviklį. Tokie stiklų plovikliai paprastai gaminami iš nepakankamai gerai išvalyto vandens, todėl laikui bėgant automobilio bakelyje susikaupia kalkių nuosėdos, kurios vėliau užkemša purkštukus. Taip nutikus, prireiks valyti visą stiklų ir žibintų apiplovimo sistemą.

Todėl tikrai verta rinktis DAC stiklų ploviklį, pagamintą iš ypatingai gerai išvalyto vandens. Šio ploviklio sudėtyje yra specialių stiklą skaidrinančių priedų, kurie lyjant lietui panaikina riebalinę stiklo plėvelę ir neleidžia prie stiklo taip lengvai prikibti vabzdžiams. Neverta taupyti saugumo sąskaita – rinkitės DAC.

    TURITE KLAUSIMŲ APIE PRODUKTĄ?

    Mūsų komanda mielai atsakys į jūsų klausimus